Ranking ofert dla domu

Sprawdź oferty, które pomogą obniżyć rachunki w Twoim domu.

Sprawdź szczegóły oferty

Ranking ofert dla firm

Porównaj, to co do zaoferowania mają sprzedawcy energii, obniż koszty prowadzenia firmy.

Sprawdź szczegóły oferty

200 zł na rachunki

Orange Polska kusi nową ofertą, która jest dostępna nie tylko dla nowych, ale i dla obecnych klientów. Abonenci telefonii od Orange mogą liczyć na większe upusty. Nowa oferta gwarantuj 200 zł do wykorzystania na opłaty za prąd. Dodatkowo Orange Energia gwarantuje stałą, najniższą cenę za 1 kWh przez 4 lata.

Ile oszczędzisz przy tej ofercie?

Jak wylicza sam sprzedawca gospodarstwo domowe zużywające prąd na średnim poziomie 2200 kWh rocznie, można zaoszczędzić nawet 470 zł przez 2 lata. Nie ma limitu klientów, którzy mogą skorzystać z oferty, która jest ważna aż do odwołania. 200 przekazywane jest na poczet rachunku, nie jest wypłacane do ręki. Można, więc powiedzieć, że pierwszy a nawet dwa pierwsze rachunki są gratisowe.

Cena za energię

Stała cena przez 4 lata trwania umowy wynosząca 0,2424 zł netto (0,2982 zł brutto). Nie ma dodatkowych kosztów w postaci opłaty handlowej czy manipulacyjnej. Zatem zmiana sprzedawcy energii jest całkowicie darmowa, nie płacimy za wprowadzenie cennika.

Faktury obejmujące opłaty za dostarczenie i za pobraną energię elektryczną są wystawianie, co miesiąc. Ich skład nie wchodzą opłaty dystrybucyjne, zatem musimy naszykować się na dwa rachunki. Klienci Orange Energia mogą dokonywać samodzielnych odczytów liczników. Na ich podstawie są wyliczane opłaty za bieżące zużycie energii.

Więcej o Orange Energia na https://energiadirect.pl/sprzedawcy/orange-polska-s-a