Ranking ofert dla domu

Sprawdź oferty, które pomogą obniżyć rachunki w Twoim domu.

Sprawdź szczegóły oferty

Ranking ofert dla firm

Porównaj, to co do zaoferowania mają sprzedawcy energii, obniż koszty prowadzenia firmy.

Sprawdź szczegóły oferty

Cena prądu w Enea

Firmom energetycznym płacimy nie tylko za prąd jako towar sam w sobie, ale i także za jego dostarczenie do naszych gniazdek. Zatem rachunek składa się z dwóch części: opłaty za dystrybucje energii elektrycznej oraz za zużycie energii elektrycznej. Ile kosztuje prąd w Enea?

Cena kilowatogodziny Enea

Ile wynosi cena za energię czynną w Enea? To zależy od wybranej oferty. Cena waha się od 0,2995 zł za 1 kWh do 0,3108 zł za 1 kWh. Jeśli chcesz sprawić ile aktualnie kosztuje prąd w Enea to na stronie sprzedawcy są dostępne cenniki – stawki są podawane zarówno netto, jak i brutto.  Pamiętaj też, że sprzedawca co miesiąc pobiera tzw. opłata handlową. Ona także może się różnić w zależności od wybranej oferty.

Oferty Enei dla domu

Cena kilowatogodziny Enea różni się w zależności od wybranej oferty. Klienci mają do wyboru następujące produkty: Energia+ Zdrowie, Energia+ Fachowiec, Energia+ Pewna cena, Energia+ Oszczędny dom.

Energia+ Zdrowie to oferta, która wyróżnia się pakietem LUX MED, czyli prywatną opieką medyczną. Energia+ Fachowiec to bezpłatna pomoc fachowca w przypadku awarii domowej (instalacja elektryczna, gazowa i grzewcza). Energia+ Pewna cena to z kolei jedna faktura za sprzedaż i dystrybucję energii oraz gwarancja stałej ceny prądu przez okres 3 lat. Energia+ Oszczędny dom to niezależność od zmieniających się cen. W ofercie jest także produkt Energia+ Fotowoltaika.

Więcej o ofertach sprzedawców na https://energiadirect.pl/ofertymc