Ranking ofert dla domu

Sprawdź oferty, które pomogą obniżyć rachunki w Twoim domu.

Sprawdź szczegóły oferty

Ranking ofert dla firm

Porównaj, to co do zaoferowania mają sprzedawcy energii, obniż koszty prowadzenia firmy.

Sprawdź szczegóły oferty

Ceny prądu PGE

PGE-Obrót to największy w Polsce sprzedawca energii elektrycznej. W ofercie sprzedawcy znajdziemy „Pomoc fachowców”. Ile wynosi stawka za kilowatogodzinę?

Trzy warianty oferty energetycznej

Pomoc fachowców to produkt, który jest dostępny w trzech wariantach: podstawowa, rozszerzona, kompleksowa. Wersje te nie różnią się ceną kWh (obowiązuje stawka 0,2935 zł brutto) a zakresem usług fachowców oraz wysokością opłaty handlowej. W przypadku podstawowej wersji opłata handlowa wynosi 5,99 zł brutto (umowa do 2019 roku) albo 4,99 zł brutto (umowa do 2020 roku). Rozszerzona wersja to nieco wyższa opłata handlowa: 6,99 zł brutto lub 5,99 zł brutto. Najwyższa opłata handlowa obowiązuje w przypadku kompleksowej wersji: 9,99 zł brutto lub 7,99 zł brutto. Szczegółowe cenniki PGE można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy oraz na https://energiadirect.pl/cenniki/cennik-pge-marzec-2017

Podstawowa pomoc fachowców

W tym wariancie można liczyć na pomoc elektryka, który między innymi przeprowadzi czynności diagnostyczne, naprawi lub wymieni przewody będące częścią instalacji w budynku albo poza budynkiem.

Rozszerzona pomoc fachowców

Oprócz elektryka w tej wersji oferty znajdują się usługi:

  • Ślusarza – np. usunięcie awarii drzwi zewnętrznych
  • Hydraulika – np. usunięcie awarii wodnej instalacji
  • Szklarza – np. wymiana uszkodzonych szyb w oknach
  • Dekarza – np. usunięcie uszkodzeń dachowych
  • Technika urządzeń grzewczych – pomoc w przypadku awarii instalacji grzewczej.

Kompleksowa pomoc fachowców

Kompleksowa pomoc fachowców to usługi sześciu wyżej wymienionych specjalistów oraz serwisanta sprzętu RTV/AGD i informatyka.