Ranking ofert dla domu

Sprawdź oferty, które pomogą obniżyć rachunki w Twoim domu.

Sprawdź szczegóły oferty

Ranking ofert dla firm

Porównaj, to co do zaoferowania mają sprzedawcy energii, obniż koszty prowadzenia firmy.

Sprawdź szczegóły oferty

Duon opinie

Jeszcze się taki nie urodził, który wszystkim dogodził. Opinie o Duon to potwierdzają.

Duon opinie

Klienci Duon, spółki powstałej w 2000 roku koło Poznania są na to dowodem. Wielu zdecydowało się na przystąpienie do grona klientów tej firmy, gdyż oferta, jaką Duon oferował gwarantował darmową energię.

Doun został kilka lat temu przejęty przez Fortum, więcej informacji na https://energiadirect.pl/sprzedawcy/fortum

Co zarzucają firmie klienci?

Przede wszytki dużo jest skarg na organizacje firmy. W kwestii wykonania przyłącza gazowego pracownicy są opieszali. Inni skażą się na nieuczciwe praktyki. Przedstawiciele firmy podają się za tych kim nie są, oferują niższe stawki, albo najprościej wyłudzają podpis. Znamy to, to nie pierwszy sprzedawca na rynku, który musi radzić sobie z tego typu RP’em.

oszukany link | zgłoś 2015-07-11 *.60.153.*
Firma Duon stosuje nieuczciwe praktyki przedstawiciele przedstawiają się za lokalnego sprzedawcę i obiecują tańszą energię a przy okazji załatwią za Was inne formalności np. zmiany adresu, zdjęcie licznika w nieużywanym obiekcie,i inne złote góry i oni razu nie wspomną że są z Duonu a Wy majac zaufanie do swojego dostawcy podpisujecie upoważnienie do załatwienia w Waszyn imieniu. Prawda wychodzi na jaw po 14 dniach i okazuje się ze jest to podpis pod umową na 48 m-cy i dowiadujecie się że za odstąpienie grozi kara 50 zł za 1 m-c a stawka z księżyca.Nie próbujcie składać skargi bo firma odpowie Wam że trzeba czytać co się podpisuje a praktyki ich przedstawicieli są uczciwe i spełniają standardy i tylko złapany podstępnie klient zna prawdę. Strzeżcie się tej nieuczciwej firmy jak ognia bo przez chwilę nie uwagi narazicie się na ogromne straty i kłopoty. Pytam też gdzie nadzór nad takimi firmami i dlaczego takie praktyki są dopuszczalne co na to UOKiK i URE ,chyba ze nie ma wiedzy o tych praktykach ,więc trzeba będzie ich może powiadomić . Unikajcie Duonu oni grają nieuczciwie.
Aska  link | zgłoś 2016-06-14 *.131.160.*
Witam- dolanczam sie do negatywnych opini,pisze dokladnie z Lezajska przedstawiciel tutejszy to klamca i naciagacz,umowa ktora miala byc napisana na 2 lata okazuje sie ze jest na 3,nie jestem jedyna osoba oszukana w ten sposob moge podac inna osobe ktora naciagnal juz na 4 lata a tez miala byc na 2 ,oprocz tego przedstawiciel Waldemar nie odbiera telefonow ,ostatnio pofatygowal sie napisac sms ,ze nie jest juz przedstawicielem w co bardzo watpie podal nr nastepnego przedstawiciela ktory tez nie odbiera telefonow, na domiar tego dzwonilismy do Gdanska do glownej siedziby maja wszystko i wszystkich w dupie , dzwonilismy kilka razy mieli wyslac przedstawiciela, mieli zrobic korekte i jak do tej pory niema ani przedstawiciela ani korekty, poza tym nie wiadomo nic na temat faktur nie wiadomo skad je brac, gdzie przychodza, cala wielka niewiadoma czyli wielki X, nastepna sprawa to obiecanki przedstawiciela odnosnie baneru i jednorazowej wplaty na moje konto 1000 zl -jak nie widzialam tak nie widze ani zlotowki z ich strony, ostrzegam wszystkich ze to jedno klamstwo i oszustwo aby tylko podpisac umowe i naciagnac na kilka lat poza tym nic sie nie liczy a juz klijent zupelnie, dodam jeszcze ze przedstawiciel przed podpisaniem umowy mial czas na wszystko , na to zeby zagladac do nas kilka razy , mial czas dzwonic a w momencie podpisania koniec kazdy ma nas w dupie. Dziekuje.

Pełna lista sprzedawców energii elektrycznej jest dostępna na https://energiadirect.pl/sprzedawcy

Pracownicy bronią

Miło wiedzieć, że firmy bronią sami pracownicy. Wymagania pracodawców nie są wygórowane, cele jasne, a stawki wysokie. Drodzy przedstawiciele pamiętajcie, że wizytówką ma być zadowolony klient.

JegoWysokość 2016-07-25 20:32:03
pracowałem w różnych branżach i nigdzie nie miałem solidnej podstawy i służbowego samochodu
a tutaj robię to co wcześniej w branży telekomunikacyjnej czy finansowej i dodatkowo oprócz prowizji adekwatnej do wyników , dostaje w bonusie samochód i podstawę i to na działalności – do tej pory niespotykane
śmieszy Mnie narzekanie niektórych tutaj wypowiadających się , ale tak to już jest i niestety jest to standardem , że jak ktoś sobie nie radzi bo daje z siebie 20 zamiast 100% to potem trzeba napisać jak to było do bani zamiast jaki to jestem kiepski
nie pozostaje nic innego jak pogratulować ambicji :))))