Ranking ofert dla domu

Sprawdź oferty, które pomogą obniżyć rachunki w Twoim domu.

Sprawdź szczegóły oferty

Ranking ofert dla firm

Porównaj, to co do zaoferowania mają sprzedawcy energii, obniż koszty prowadzenia firmy.

Sprawdź szczegóły oferty

Energy match opinie

W tym przeglądzie opinii sprawdzamy w sieci Energy Match. Zapukają do Ciebie akwizytorzy wypytaj o wszystko, umowę zabierz do przeczytania nie podpisuj od razu. Masz prawo się z nią zapoznać, a nawet nie podpisać.

Sztuczki wszystkim (nie)znane

Akwizytorzy spółek energetycznych nie znają przysłowia „kłamstwo ma krótkie nogi” i (ponoć) podszywają się pod innych sprzedawców. Podawanie się za kogoś z elektrowni to metoda prawie tak stara jak metoda na wnuczka. Akwizytor dzwoni przelotem pokazuje legitymację, tłumaczy, że ma nową umowę, i że na jej podstawie opłaty za prąd ulegną obniżeniu. Tak w skrócie wyglądają praktyki, niektórych przedstawicieli. Nie chcę dyskredytować tu całej firmy sprzedażowej. Na stronie można znaleźć szereg informacji między innymi o tym, że w szeregach znajdują się najlepsi specjaliści, osoby zaangażowane i kreatywne, jak widać niektórych kreatywność poniosła przez co EM nie ma zbyt dobrego PRu.

Re: Energy Match-pomocy!

Postautor: mieszkankaa » 17 lut 2015, 23:52

Umowę podpisałam do 31.12.2017r. Cennik- wpisano w umowę -grupa taryfowa 411, roczne zużycie kWh-1206. Pani twierdziła, że teraz też będę taniej płaciła. Rachunki miała wyliczyć na podstawie starych, które jej przedstawiłam. Konkretnej kwoty nie ma wpisanej w umowie. Rzecznik powiedział mi tylko, że często te rachunki są nawet kilka razy wyższe niż dotychczas płacone, gdyż często takie pseudo firmy energetyczne doliczają sobie dodatkowe opłaty np. ubezpieczenie. Umowę w każdym czasie mogę wypowiedzieć nawet jutro. Muszę jednak zapłacić karę umowną w kwocie 500 zł. A ponadto nadal przecież płacę rachunki z PGE, bo przecież jakbym nie płaciła to pewnie niedługo prąd by mi odcięli.

Na polskim rynku energii elektrycznej aktywnie działa kilkadziesiąt sprzedawców, o ofertach, taryfach sprzedawców można przeczytać tutaj https://energiadirect.pl/taryfy

Zmiana sprzedawcy energii      

Ktoś kto próbuje przekonać Was to swojej oferty nigdy nie powinien sięgać do nieuczciwych praktyk. Niestety w sieci więcej niechlubnych opinii o spółce niż tych pozytywnych. Nie raz już podkreślałam, że o tym co dobre powiesz jednemu znajomemu, a jeśli ktoś Cię oszukał będziesz o nim mów wszędzie. Nie wiem czy zawiodły szkolenia akwizytorów, czy ich zbytnia zuchwałość. Chcecie zmienić sprzedawcę energii zróbcie to bezpiecznie z Nami.

no i tym samym

sropik (gość)  •

Rzecznik prasowy Energy Match tylko potwierdził tak naprwde ze podpis został sfałszowany.Firma bojąc się ze będą węszyć,rozwiązała umowe na korzyść klientki.Sprawa jak najbardziej nie powinna się na tym skończyć…do mnie tez kiedyś pukali.Zaczeli wypytywać ile płace za prąd i zebym rachunki pokazał.Kazałem im wypie….ć.I zamknąłem drzwi.LUDZIE NIE ROZMAWIAJCIE Z KIMŚ KTO PUKA DO WASZYCH DRZWI I WYPYTUJE O RACHUNKI!!!!