Ranking ofert dla domu

Sprawdź oferty, które pomogą obniżyć rachunki w Twoim domu.

Sprawdź szczegóły oferty

Ranking ofert dla firm

Porównaj, to co do zaoferowania mają sprzedawcy energii, obniż koszty prowadzenia firmy.

Sprawdź szczegóły oferty

Fachowcy z energią

Fachowcy z energią” to najnowsza oferta Energi Obrót. Klienci, którzy zdecydują się na tą ofertę mogą liczyć na całodobową pomoc fachowców oraz gwarancje niezmiennej stawki za kWh.

Pakiet Standard

Ta oferta Energi dla gospodarstw domowych jest dostępna od 16 stycznia 2017 roku. Na ten moment do wyboru są dwa warianty: Pakiet Standard i Pakiet Premium. W przypadku wybrania tego drugiego pakietu klient w razie awarii domowej może za darmo wezwać elektryka oraz technika urządzeń gazowych oraz grzewczych. W ciągu 12 miesięcy dwie interwencje fachowca są darmowe (naprawa do kwoty 500 zł).

Pakiet Premium

Pakiet Premium obejmuje pomoc dodatkowo serwisanta urządzeń RTV/AGD, ślusarza, szklarza, hydraulika, dekarza oraz technika systemów alarmowych i domofonowych. Pakiet obejmuje dwie interwencje fachowca do kwoty 700 zł.

Pomoc fachowców

Zgłoszenie awarii w domu można zgłaszać za pośrednictwem Centrum Operacyjnego, które będzie czynne przez całą dobę i każdego dnia tygodnia.

Więcej o firmie Energa Obrót można się dowiedzieć tutaj https://energiadirect.pl/sprzedawcy/energa-obrot-s-a

Cennik oferty „Fachowcy z energią”

Cena prądu dla taryfy G11k Cena prądu dla taryfy G12k  

Wysokość opłaty handlowej

całodobowa strefa dzienna strefa nocna faktura tradycyjna faktura elektroniczna
PAKIET STANDARD 0,2969 zł brutto/kWh 0,3444 zł brutto/kWh 0,2285 zł brutto/kWh 6,99 zł brutto/mies. 5,99 zł brutto/mies.
PAKIET PREMIUM 0,2969 zł brutto/kWh 0,3444zł brutto/kWh 0,2285 zł brutto/kWh 16,99 zł brutto/mies. 15,99 zł brutto/mies.