Ranking ofert dla domu

Sprawdź oferty, które pomogą obniżyć rachunki w Twoim domu.

Sprawdź szczegóły oferty

Ranking ofert dla firm

Porównaj, to co do zaoferowania mają sprzedawcy energii, obniż koszty prowadzenia firmy.

Sprawdź szczegóły oferty

FORTUM – iBOK, eFAKTURA, SMS alert

Grupa DUON działa od 2000 roku, poprzez utworzenie spółki KRI sp. z o.o., spółka powstała poprzez wydzielenie zorganizowanej części przedsiębiorstwa prowadzonego przez Technologie Gazowe Piecobiogaz. Od początku działalność DUON związany był z dostarczaniem ciepła a od 2002 roku działalność rozszerza się też na dystrybucję i sprzedaż gazu ziemnego, także w postaci LPG. Po przekształceniu spółki w spółkę akcyjną w 2007 roku, KRI S.A. pozyskała w akcjonariacie inwestorów – spółki reprezentowane przez brytyjskie fundusze inwestycyjne Lime Rock Partners z siedzibą w Aberdeen oraz Prospect Investment Management z siedzibą w Londynie. W 2016 Grupa DUON zostaje przejęta przez spółkę Fortum Holding B.V., należącą do Grupy Fortum. Obecnie sprzedawca prądu i gazu ma do zaoferowania nie tylko niskie stawki, ale i nowości.

iBOK

Internetowe Biuro Obsługi Klienta, działa całodobowo, platforma powstała na wzór eBOKA, spotykanego u innych sprzedawców. Dzięki platformie, odbiorca zyskuje szybki dostęp do – swoich rachunków, – odczytów oraz zawartych umów, – odczytów ciepłomierzy i wodomierzy, – rozliczeń i płatności, – analiz zużyć ciepła oraz analiz płatności. Skoro iBOK działa w internecie, to  oznacza, że Fortum przyjmuje zgłoszenia przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Może od razu nie otrzymamy pomocy od swojego Opiekuna, za to możemy skorzystać z opłacenia faktur za pośrednictwem systemu PayByNet. Więcej o Fortum na https://energiadirect.pl/sprzedawcy/fortum

Zgłoszenie awarii online

To nic innego jak wypełnienie w szczegółowy sposób, krok po kroku formularza z technicznym zgłoszeniem. Wówczas służby techniczne, działających z ramienia Fortum, mogą dziać szybko i sprawne.

SMS alert

Obecnie alert dostępny jest jedynie dla mieszkańców Wrocławia, osoba wpisana do sytemu sms’owych powiadomień, otrzyma automatyczne powiadomienie o awariach i usterkach sieci ciepłowniczej, do jakich może dojść w miejscu pracy lub zamieszkania.

E-faktura

Oszczędza czas, prąd, wodę i pieniądze. Zapytacie jak? aby wysłać milion papierowych faktur ponad 60 mln kWh energii, dodatkowo pochłania to ponad 8,9 litrów wody a ucierpi nawet 120  tys. drzew. e-faktura. Faktura otrzymywana na skrzynkę pocztową to wygodny, bezpieczny i ekologiczny sposób poinformowania o płatnościach.

Ceny prądu tylko na https://energiadirect.pl/cenniki