Ranking ofert dla domu

Sprawdź oferty, które pomogą obniżyć rachunki w Twoim domu.

Sprawdź szczegóły oferty

Ranking ofert dla firm

Porównaj, to co do zaoferowania mają sprzedawcy energii, obniż koszty prowadzenia firmy.

Sprawdź szczegóły oferty

Novum Energia opinie

Novum to firma nie tylko świadcząca usługi telekomunikacyjne, ale także jeden z wielu alternatywnych sprzedawców energii elektrycznej. Jaką ma opinie wśród konsumentów prądu? 

Opinie pozytywne i negatywne

W sieci można znaleźć wiele opinii o Novum Energia. Przeglądając je można dojść do wniosku, że firma ma tyle samo niezadowolonych klientów, co zadowolonych klientów. Wiele osób wypowiadających się o Novum używa słowa oszuści. Wiele z nich jednak w ogóle nie są uzasadniane. Często są przytaczane historie związane z nierzetelnymi przedstawicielami Novum. Wiele osób przekonuje, że akwizytorzy Novum podawali się za pracowników największych koncernów energetycznych w Polsce i w ten sposób uzyskiwali podpis pod umową (szczególnie od osób starszych). Jednak niech wypowiedzą się sami klienci.

Więcej informacji o tym sprzedawcy energii na https://energiadirect.pl/sprzedawcy/novum-s-a

 

Guest_poinformowana Napisano 13 grudzień 2013 – 23:24

Ja korzystam z usług Novum i nie narzekam obniżono mi stawkę za prąd w tym roku i mam rozpisane czarno na białym a Ci którzy twierdzą że są oszukani nie byli do końca poinformowani przez niekompetencję pracowników jeżeli ktoś uważa że inne firmy nie robią oszustw to jest dopiero kłamstwo a wystarczy się tylko trochę zainteresować tematem

POMOCY CZY KTOS MA PRAD W TELEKOMUNIKACJI NOVUM?

Mam swoje lata 2014.04.28 [12:36]

Wątpliwej jakości usługa. Na pewno nie zasponsorują Ci energii i innych usług.Wszystko w swoim czasie.Zobaczysz ile zapłacisz po podliczeniu faktycznego zużycia.Żebyś sie nie rozczarowała i nie dostała zawału? Czego Ci nie życzę,ale taka jest prawda.To są oszuści!

Guest_Jolanta Napisano 28 listopad 2013 – 16:56

Należę do osób (klientów), którzy pozwolili ww firmie wpuścić się w przysłowiowe maliny. Nie jetem jeszcze wiekowa, wydawało mi się, że czytać i rozumować potrafię. Niestety… Umowa z Novum, w moim przypadku, i na szczęście, należy od miesiąca do przeszłości. Żeby jednak nie było tak całkiem super, dostałam właśnie fakturę za połączenia ostatniego miesiąca. Jak przewidywałam – rozmów było tyle co nic, powinny zmieścić się w opłacie abonamentowej. Nic podobnego! 15 zł do zapłaty, za rozmowy międzystrefowe. Ciekawe – jak to jest z tą międzystrefą. Ten sam nr kierunkowy, 5 km dalej i od razu opłata? Powinnam zażądać wydruku połączeń ale czy warto za te, jak to prawnicy nazywają – niską szkodliwość czynu?