Ranking ofert dla domu

Sprawdź oferty, które pomogą obniżyć rachunki w Twoim domu.

Sprawdź szczegóły oferty

Ranking ofert dla firm

Porównaj, to co do zaoferowania mają sprzedawcy energii, obniż koszty prowadzenia firmy.

Sprawdź szczegóły oferty

PGE kontakt

Jak PGE komunikuje się z ze swoimi Klientami? Okazuje się, że poza PGE Contact Center i licznymi  Biurami Obsługi Klienta Polska Grupa Energetyczna ma też inne sposoby na kontakt.

Kontakt z PGE, jak go nawiązać?

Dostawca prądu obecny jest w mediach społecznościowych, prowadzi Facebook, Instagram, YouTube, Google Plus.  Wydaje liczne broszury informacyjne oraz szeroko zakrojone kampanie marketingowe, nie zawsze trafne, bowiem nie tylko rodzina Sebusia chciałaby dostać tańszy prąd. Ostatnie kampanie Grupy PGE realizowane w latach 2013-2014: „Robimy prąd od początku do końca” „Robimy prąd, góry jeziora i lasy” „Robimy prąd od początku do choinki” „Zapewniamy energię” „Zapewniamy energię na zimę” „Sprawdź, jak nie dać się oszukać”

Ostatni kampania polegała na sprawdzeniu czy ludzie czytają to, co podpisują, okazuje się, że ponad 60 proc. ludzi ufa rozmówcą i podpisuje wszystko na słowo.

Kolejne drogi kontaktu z PGE to:

  • eBOK PGE – darmowy internetowy system obsługi klienta,
  • strona www.gkpge.pl, na której można pozostawić wypełniony formularz kontaktu,
  • strona www.pge-obrot.pl,
  • informacje dołączane do rachunków, bardzo często nieczytane przez klientów,
  • przenośne Biuro Obsługi Klienta podczas wydarzeń lokalnych.

Co PGE oferuj naszym klientom

Wszystkie spółki PGE oferują klientom szeroki wachlarz produktów i usług związanych z produkcją, dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej. PGE dostarcza odbiorcom ciepło systemowe. Spółka Exatel oferuje natomiast klientom rozwiązania dotyczące zarządzania siecią transmisji danych oraz bezpieczeństwa infrastruktury IT. Więcej o PGE Obrót na https://energiadirect.pl/sprzedawcy/pge-obrot-s-a