Ranking ofert dla domu

Sprawdź oferty, które pomogą obniżyć rachunki w Twoim domu.

Sprawdź szczegóły oferty

Ranking ofert dla firm

Porównaj, to co do zaoferowania mają sprzedawcy energii, obniż koszty prowadzenia firmy.

Sprawdź szczegóły oferty

Prąd jak prąd

Prąd jak prąd, ale z pomocą fachowców to oferta PGE, która poza prądem oferuje pomoc fachowcy z wybranej dziedziny. 

pgeSzukam elektryka 

Z ofertą PGE już nie musisz, sprzedawca oferuje trzy warianty swojej oferty.

Podstawowa pomoc fachowców

Oferta, w której poza obniżeniem kosztów za energię elektryczną i gwarancją cen za kWh zyskamy pomoc fachowców, ale w okrojonym zakresie. W ty wariancie skorzystamy jedynie z usługi elektryka. Pomoc będzie dla nas dostępna przez cały okres trwania umowy. Po fachową pomoc możemy zadzwonić w przypadku zdarzeń dotyczących instalacji wewnętrznej mieszkań i domów, która powstała niezależnej od naszej woli, i dotyczy przypadków wystąpienia awarii instalacji elektrycznej.

Usługa elektryka jest darmowa, ale koszt naprawy nie może przekroczyć kwoty 500 zł. Kwota ta zawierać musi dojazd, robociznę, części. Z usługi skorzystamy 3 razy w ciągu 12 miesięcy. Opłata handlowa dla tej oferty to 5,99 brutto i 4,99 zł brutto w zależności od długości umowy.

Rozszerzona pomoc fachowców

Przed awariami i usterkami ochronią Cię fachowcy, skorzystać możesz z usług:

  • elektryka,
  • ślusarza,
  • hydraulika,
  • szklarza,
  • technika urządzeń grzewczych i gazowych,
  • dekarza.

Wystarczy, kontakt do Centrum Pomocy (pod nr telefonu 22 505 16 91), a w ciągu 24 godzin przyjedzie do Ciebie wykwalifikowany fachowiec, który zdiagnozuje problem i naprawi awarię. Z usług fachowcy można skorzystać 3 razy w ciągu 12 miesięcy, a co 12 miesięcy limit jest odnawiany. Kwota jednego zdarzenia także nie może przekroczyć 500 zł.

Kompleksowa pomoc fachowców

Poprzednie warianty oferty zostały połączone, gwarancja ceny zachowana. PGE jak zwykle oferuje pełną pomoc przy zmianie sprzedawcy energii. Dodatkowo, w przypadku awarii sprzętu RTV, AGD lub PC, kompleksowa oferta oferuje pomoc:

  • informatyka,
  • serwisanta sprzętu RTV lub AGD.