Ranking ofert dla domu

Sprawdź oferty, które pomogą obniżyć rachunki w Twoim domu.

Sprawdź szczegóły oferty

Ranking ofert dla firm

Porównaj, to co do zaoferowania mają sprzedawcy energii, obniż koszty prowadzenia firmy.

Sprawdź szczegóły oferty

Zdrowa energia PGE – nowy cennik, nowa oferta PGE

Energia wraz z pakietem Opieka PGE i usługami elektryka. To wszystko w cenie 9,99zł brutto bądź 8,99zł brutto, w zależności od wariantu oferty.

cena energiiDwa warianty obowiązywania oferty

Klient przed podpisaniem umowy i wyborem cennika, może zdecydować, która oferta czasowa, bardziej mu odpowiada. W obu wariantach obowiązuje gwarancji ceny:

  • Wariant 1 – zapewnia ochronę przed podwyżkami cen sprzedaży energii do 30.09.2019 r.
  • Wariant 2 – zapewnia ochronę przed podwyżkami cen sprzedaży energii aż do 30.09.2020 r.

Oferta przygotowana dla odbiorców z całej Polski. Jednak oferta dedykowana jest jedynie dla sektora z segmentu gospodarstw domowych (taryfa G11, G12, G12w, G12n). PGE zastrzega, że z oferta skorzystać można od 10.07.2017 r. do 30.09.2017 r. Czasowy okres trwania oferty można rozumieć, na kilka sposobów, usługę medyczna czy też usługa elektryka nie może zostać zagwarantowana dla większej rzeczy odbiorców, albo na październiki sprzedawca szykuje coś nowego.

Pomoc Medyczna – nowość od PGE

„Opieka PGE” – Oferta na prąd od PGE – to pakiet, zapewniający wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, lekarza specjalisty jak i zdarzeniami z tytułu wypadków. W szczegółach „Pomoc Medyczna” polegać ma na zorganizowaniu i pokryciu kosztów związanych z dojazdem lekarza lub wizyty we wskazanej placówce medycznej, organizacją wizyty u lekarza specjalisty, diagnostyki obrazowej, zabiegów rehabilitacyjnych, transportu medycznego oraz usług konsultanta szpitalnego, dla odbiorcy, w przypadku wystąpienia, ku temu potrzeby. O tym Odbiorca informuje Telefoniczne Centrum, czynne całą dobę. Pakiet pokrywa zorganizowanie i pokrycie 50% kosztów 10 zabiegów rehabilitacyjnych, na jakie pacjent zostanie zapisany na podstawie skierowania Lekarza.

„Pomoc Medyczna” zgodnie z regulaminem, ma nastąpić w czasie nie dłuższym niż:

  • 2 dni robocze – wizyta lekarza internisty lub lekarza rodzinnego w PPE (w naszym domu, miejscu odbioru energii), wskazanego w umowie kompleksowej lub umowie sprzedaży energii elektrycznej lub w placówce medycznej.
  • 5 dni roboczych – zorganizowanie wizyty u lekarza specjalisty w placówce medycznej, od momentu zawiadomienia Centrum Pomocy.

Usługa Elektryk

Znana z wcześniejszych ofert, w razie nagłych awarii instalacji elektrycznych, pomoc pojawi się w ciągu 4 godzin od zgłoszenia awarii. Poza naprawą, pakiet dodatkowy ma na celu pokrycie kosztów dojazdu fachowca, przeprowadzenia czynności diagnostycznych, materiałów lub części użytych do naprawy.

Szczegółowe informacje dotyczące realizacji usług oraz limity zostały opisane w Regulaminie.

Opłata handlowa PGE

Zamów bezpłatne porównanie Twojego rachunku

Zwykle na braku opłaty handlowej można oszczędzać. W tym wypadku zapłacimy za dodatkowe pakiety. Będziemy stratni, jeśli nie skorzystamy z pomocy fachowca czy usług medycznych. Łącznie z opieki PGE można skorzystać 6 razy, po 2 razy na rok, a koszt jednej wizyty/zabiegu nie może przekraczać 250 złotych. Koszty usług elektryka, mogą zaś wynosić maksymalnie do 500 zł, za jedno tylko zdarzenie, za które uważa się nie tylko naprawę, ale i dojazd fachowca do PPE i zakup potrzebnego sprzętu. Łączna suma napraw nie może przekroczyć 1500 zł w odniesieniu do 3 zdarzeń w skali 12 kolejnych miesięcy. Przy umowie na 3 lata możemy skorzystać z naprawy instalacji na sumę 4500 złotych i 1500 złotych na opiekę medyczną. Wysokość miesięcznej opłaty handlowej PGE to 9,99zł brutto i 8,99zł brutto w zależności od wariantu. Dodatkowe koszty to około 360 złotych przy umowie nie około 36 miesięcy. Osoby, które wiedzą, że dodatkowych usług skorzystają nie powinny się zastanawiać.

Cennik PGE 

cennik pge