Ranking ofert dla domu

Sprawdź oferty, które pomogą obniżyć rachunki w Twoim domu.

Sprawdź szczegóły oferty

Ranking ofert dla firm

Porównaj, to co do zaoferowania mają sprzedawcy energii, obniż koszty prowadzenia firmy.

Sprawdź szczegóły oferty

Zdrowa energia PGE

„Zdrowa energia PGE” to najnowsza oferta największego w Polsce sprzedawcy energii elektrycznej. Oferta zawiera gwarancję stałej ceny prądu, pomoc elektryka oraz usługi medyczne.

Cena za kWh

Produkt jest dostępny dla gospodarstw domowych z całej Polski (odbiorcy z taryf: G11, G12, G12w, G12n) w dwóch wariantach. Pierwszy wariant to gwarancja stałej ceny energii elektrycznej do końca września 2019 roku. Drugi wariant to gwarancja stałej ceny za 1 kWh do końca września 2020 roku. W taryfie G11 cena za prąd wynosi 0,2935 zł brutto/kWh. Z kolei w taryfie G12 stawka za kWh w strefie dziennej wynosi 0,3360 zł brutto, a w strefie nocnej 0,2155 zł brutto. Nieco wyższe stawki obowiązują w taryfie G12w, odpowiednio 0,3422 zł brutto i 0,2485 zł brutto. Natomiast w taryfie G12n w strefie dziennej 0,3228 zł i 0,2624 zł. PGE pobiera opłatę handlową w wysokości 9,99 zł brutto (wariant pierwszy) lub 8,99 zł brutto (wariant drugi).

Pomoc medyczna

W ramach oferty „Zdrowa energia PGE” klient na wypadek nagłej choroby albo nieszczęśliwego wypadku może otrzymać pomoc medyczną.  PGE daje gwarancję, że zorganizuje oraz pokryje koszty związane z np. wizytą lekarza, transportem medycznym czy zabiegami rehabilitacyjnymi.

Pomoc elektryka

Produkt zawiera również znaną z poprzednich ofert usługę elektryka. Wystarczy w przypadku awarii zgłosić ją PGE,  a na miejsce zostanie wezwany fachowiec. Pokrywane są koszty dojazdu elektryka, jego usługi oraz części niezbędnych do przeprowadzenia naprawy.

Więcej o tej ofercie na https://energiadirect.pl/cenniki/oferta-na-prad-od-pge-pt-zdrowa-energia-pge