Ranking ofert dla domu

Sprawdź oferty, które pomogą obniżyć rachunki w Twoim domu.

Sprawdź szczegóły oferty

Ranking ofert dla firm

Porównaj, to co do zaoferowania mają sprzedawcy energii, obniż koszty prowadzenia firmy.

Sprawdź szczegóły oferty

„Zwrot za prąd” – nowy program Taurona

„Zwrot za prąd” to nowa kampania Tauron, spółkę sprzedażową. Chociaż warto wspomnieć, że Tauron Dystrybucja jako operator systemu dystrybucyjnego zapewnia prąd na obszarze 58 tys. km2, dzięki umowom sprzedaż spółka dostarcza do ponad 5 milionów klientów prąd.

tauronNowa oferta adresowana jest zarówno do obecnych i nowych klientów, ale dotyczy tylko odbiorców fizycznych. Tauron chce przekonać do swojej oferty głównie poprzez bonusy, które składają się z szerokiej gamy produktów i usług. Przyszły odbiorca otrzyma od Taurona, nawet 760 zł zwrotu, jeśli weźmie udział w programie „Zwrot za prąd”.

Jakie bonusy rozdaje Tauron?

Obok energii elektrycznej i gazu Tauron do oferty włączył też inne produkty, usług i urządzenia, wszystko związane z mediami, które sprzedaje spółka.

Upust jaki przyzna Tauron jest uzależniony od ilości produktów dodatkowych na jakie zdecyduje się klient. Łącznie do „wyrwania” jest 760 zł. Tauron zastrzega, że w przyszłości   program „Zwrot za prąd” będzie rozwijany. Więcej będzie produktów i większy będzie bonus finansowy, zatem Tauron to „miejsce docelowe”  gdzie najtańszy prąd?

Jak oblicza sam sprzedawca odbiorca, który wybierze ofertę na gaz z Serwisantem Gazowym 24H, otrzyma bonus w wysokości 20 zł. Gdy do tej oferty dobierze kocioł gazowy lub pompę ciepła, otrzyma już dodatkowe 200 zł. Dalej jeśli ten sam odbiorca zdecyduje się na oferty partnerów Taurona, a są nimi: Play lub NC+, to bonus może wzrosnąć nawet do 420 zł (20 + 200 + 200 zł). Bonus, wpłynie na konto rozliczeniowe za energię elektryczną, zatem to rachunek za prąd zostanie obniżony o 420 z, dla niektórych to nawet dwie darmowe faktury. Ale na tym nie koniec, łącznie można oszczędzić 760 złotych, a dodatkowymi produktami są m. in. zakup klimatyzacji, instalacji fotowoltaicznej czy kotłów na ekogroszek. Więcej o produkcie Tauron ekogroszek na https://porownajopal.energiadirect.pl/blog/tauron-ekogroszek-opinie-cena,416

Cennik_tauron

Kamil Kamiński, wiceprezes zarządu ds. zarządzania korporacyjnego Taurona. O nowej kampanii „Zwrot za prąd” wypowiada się  następująco:

– Sprzedaż i rozwój nowych produktów oraz usług, zgodnie z nową strategią, mają stanowić silną bazę wzrostu Grupy Tauron. Chcemy być innowacyjni w budowaniu wartości dla naszych klientów, między innymi poprzez utrzymywanie atrakcyjności naszej oferty. Nowy program kliencki „Zwrot za prąd” jest tego przykładem – to nowoczesna oferta rynkowa, która generuje dla klientów Taurona korzyści, jakich nie oferuje żadna polska firma energetyczna.